سامانه نظر سنجی استفاده از خدمات الكترونيكی شهرداری اصفهان

سامانه نظر سنجي استفاده از خدمات الكترونيكي شهرداري اصفهان به نشاني اينترنتي http://ICT.Isfahan.ir قابل دسترسي برای عموم است.

به گزارش ایمنا، مدير امور مشتريان سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان با اعلام اين خبر گفت: از شهروندان اصفهانی تقاضا مي شود با اعلام نظرات خود در اين سامانه، شهرداري اصفهان را در جهت افزايش كارايي اين خدمات، ياري کنند.
مجيد غلامي افزود: خدمات الكترونيكي تهيه شده توسط شهرداري اصفهان به آدرس Eservice.isfahan.ir ، حاوي خدمات مهمي شامل اطلاع رساني هاي مهم و فرم هاي ارتباطي با دستگاه هاي مختلف شهرداري است.
 وي ادامه داد: استفاده از اين خدمات علاوه بر صرفه جويي در زمان و هزينه شهروندان، باعث كاهش هزينه هاي جاري شهرداري و شهر خواهد شد.
وی با اشاره به افزايش ضريب نفوذ اينترنت در شهر و کشور به ميزان بيش از 90 درصد گفت: در اين راستا با توجه به افزايش استفاده از اينترنت توسط شهروندان، ‌فرصت مناسبي براي افزايش استفاده از اين خدمات حاصل شده است.
مدير امور مشتريان سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان خاطرنشان کرد: در اين خصوص روش هايي كه بتوان اطمينان شهروندان را در استفاده از خدمات الكترونيكي افزايش داد پيش بيني شده و در كوتاه ترين زمان به مشكلات احتمالي رسيدگي خواهد شد، ضمن آنکه توسعه سرويس ها در جهت نيازمندي هاي اعلام شده توسط خود مردم صورت خواهد گرفت.
غلامی اضافه کرد: شماره تلفن 36137، شماره پیام کوتاه 3000137100 و یا پست الکترونیکیاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا نشانی الکترونیکی Eservice.isfahan.ir برای سهولت ارتباط و انتقال مشكلات و پيشنهادهاي اجرايي شهروندان راه اندازي و پيش بيني شده است.
وي ياد آور شد: برای ساده کردن بيشتر اين ارتباط،‌ فرم‌هاي نظرسنجي از كيفيت خدمات ارايه شده نيز آماده و در آدرس هاي Eservice.isfahan.ir ‌و ICT.Isfahan.ir  قرار گرفته است كه همشهريان مي توانند با تكميل اين فرم ها در توسعه خدمات و افزايش كيفيت مورد انتظار، سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان را ياري رساني کنند.