استفاده از نرم افزار نظرسنجی کامراد در اولین جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری اصفهان

استفاده از سامانه نظرسنجی کامراد درجشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت کامراد پژوهان پارس، در اولین جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری اصفهان از نرم افزار نظر سنجی کامراد برای نظر سنجی از مخاطبین و شرکت کنندگان استفاده شد.
مرکز افکارسنجی ایسپا که در این نمایشگاه غرفه داشت، با استفاده از نرم افزار نظرسنجی کامراد اقدام به نظرسنجی در خصوص اولین جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری اصفهان کرد.
جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری به همت مرکز فناوری های نوین شهرداری اصفهان از تاریخ 13 تا 15 مردادماه در 21 هزار و 500 متر فضای مسقف و آزاد و با حضور بیش از 50 شرکت کننده خارجی در محل نمایشگاه های دائمی اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد.
مشاور شهردار و رئیس مرکز فناوری های نوین شهرداری اصفهان در این باره گفت: هدف ما از دعوت از مهمانان خارجی در این جشنواره بومی سازی تکنولوژی آنها و پیوند زدن شرکت‌های دانش بنیان با بازارهای جهانی است.
اصفهان با داشتن۱۸۰ دانشگاه، ۹ هزار شرکت تولیدی و تجاری، ۸۰ منطقه صنعتی به عنوان دومین شهر علمی کشور با ۳۲ هزار دانشجوی فوق لیسانس و دکتری، مکان مناسبی برای انجام تعاملات تجاری، علمی و فرهنگی می باشد.
جشنواره فناوری های نوین شهری مشتمل بر قسمت های مختلف از جمله نمایشگاه مسقف، نمایشگاه روباز، سمینارها و نشست های علمی و تجاری، بازدیدهای فنی از پروژه های فناورانه شهر اصفهان، رونمایی از دستاوردهای علمی و برنامه های مفرح جنبی بود.