استفاده از نرم افزار نظرسنجی کامراد در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام)

 استفاده از نرم افزار نظرسنجی کامراد در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام)

به گزارش روابط عمومی شرکت کامراد پژوهان پارس، در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) از نرم افزار نظر سنجی کامراد برای نظر سنجی از غرفه داران و بازدید کنندگان استفاده شد.

 بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) از ۲۱ تا ۲۵ آبان ماه سال  97 برگزار شد .

شرکت هایی که در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری حضور داشتند در حوزه‌های سخت افزار، نرم افزار، خدمات دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت تبادل اطلاعات، مخابرات، اینترنت، آموزشی و پژوهشی فعال هستند که از آن جمله می‌توان به شرکت‌هایی مانند شبکیه، مبین نت، آسیاتک، اصفهان صفر و یک و کارگزار من اشاره کرد.
همچنین شرکت مخابرات استان اصفهان، نوین سیستم، شهرک علمی تحقیقاتی، پژوهشکده مواد و انرژی، اداره کل ثبت احوال، اداره کل امور مالیاتی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز به صورت فعال در این نمایشگاه حضور داشتند.
بیست و چهارمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان (اتوکام) در حالی برگزار شد که ایران یکی از کشورهای قدرتمند منطقه در این حوزه به شمار می‌رود و برای بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه ICT دارای پتانسیل‌ها و مزیت‌های صادراتی بسیاری است.